O klinice

Komplexní klinika pro zdravou prostatu

Zabýváme se komplexní léčbou problémů s prostatou, které trápí tisíce mužů. Moderní přístroje a špičkové lékaře u nás najdete pod jednou střechou. Jako jediní v ČR vám nabízíme všechny metody léčby včetně těch neinvazivních. 

VÍTEJTE NA NAŠÍ KLINICE​

Kliniku jsme založili, abychom pacientům pomohli co nejvíce odborně a lidsky vyřešit  jakýkoliv problém s prostatou. Jsme lidé a víme, z čeho máte strach. Vaše obavy naprosto chápeme, a proto se do vaší situace snažíme vcítit už od první konzultace. Strach z neznámého zpočátku cítí většina našich klientů, takže víme jak s tím pracovat. Nejistota pramení především z toho, že problémy s prostatou jsou téma, o kterém se ve společnosti moc nemluví. Přitom preventivní vyšetření prostaty je jediným způsobem, jak předejít vážnějším problémům. Většina našich klientů na prevenci nikdy nebyla, a proto se bojí. My se to snažíme měnit. Dbáme na to, abyste vždycky věděli, co vás čeká, a abyste měli jistotu, že jste svoje zdraví svěřili do rukou špičkových odborníků. 

Další výhodou pro vás je, že jsme velice komplexní klinika a jako jediní v České republice vám můžeme nabídnout veškeré metody léčby zvětšené prostaty. A to včetně těch neinvazivních (např. Rezūm). Nejsme tedy tlačeni jen do jednoho způsobu léčby. Naopak se snažíme dbát na prevenci, aby se váš problém zachytil včas a bylo možné ho léčit pouze léky. Až když je to opravdu nutné, hledáme další metody. Vždy se pro vás ale snažíme vybrat tu nejšetrnější a nejméně invazivní. 

Záleží nám na tom, abyste si byli jisti, že jste v péči profesionálů. Spolupracujeme proto jen s těmi nejlepšími urology a zdravotnickými zařízeními.

Víme, jak důležité je důvěřovat svému lékaři. Nejsme jen bílé pláště, jsme hlavně lidé. Vždy vám nasloucháme a celý postup vám srozumitelně vysvětlíme krok za krokem. 

Strach je pochopitelný, ale společně ho zvládneme překonat. 

Jak se k nám objednat a co vás bude čekat

Stačí zavolat na telefonní číslo našeho klientského centra nebo se objednat on-line. Samozřejmě vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz. 

Na vás je jediné – objednat se. Všechno ostatní zařídíme my. 

U nás vždy víte, co vás bude přesně čekat. Chápeme, že se můžete bát s problémem přijít, protože nevíte, do čeho jdete. S námi to ale nehrozí. Všechno vám vysvětlíme ještě předtím, než se pustíme do práce. Pokaždé tedy budete vědět, co přesně vás čeká.
Postup

Jak to u nás chodí

pece

Objednání

lidskost

Konzultace

doktor

Léčba

individual

Péče

Specializovaná pracoviště

Naše pobočky

Abychom dosahovali těch nejlepších výsledků, využíváme prostory několika klinik. Každá z nich se specializuje na jiný druh zákroku a díky této odbornosti víme, že výsledek bude ten nejlepší možný. 

Vždy se objednáváte na polikliniku Budějovická, kde máme klientské centrum i ordinace našich lékařů. Tady probíhají veškeré preventivní a vstupní prohlídky, na kterých se s konkrétním lékařem domluvíte na dalším postupu. Operační zákroky provádíme vždy na vhodné klinice, se kterou spolupracujeme. Díky tomu máte jistotu, že se vám dostane té nejlepší možné péče.

0 %
Mužů ve věku 50 let trpí zvětšenou prostatou
0 %
Pacientů, kteří přijdou včas, umíme léčit jen léky
0 %
Mužů postihne rakovina prostaty. To je 1 z 9
0 %
Mužů by mělo přijít na preventivní vyšetření
Stojí za přečtení

Média a aktuality

Rezūm

Každá léčba s sebou nese určitá rizika. RezūmTM léčba vodní párou je určena ke zmírnění příznaků a potíží spojených s

Číst více »

Kontaktujte nás

Jste pro nás důležití, proto s vámi chceme být ve spojení. Víme, že máte mnoho otázek – neváhejte a ptejte se. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.