O klinice

Komplexní klinika pro zdravou prostatu

Zabýváme se komplexní léčbou problémů s prostatou, které trápí tisíce mužů. Moderní přístroje a špičkové lékaře u nás najdete pod jednou střechou. Jako jediní v ČR vám nabízíme všechny metody léčby včetně těch neinvazivních. 

VÍTEJTE NA NAŠÍ KLINICE​

Kliniku jsme založili, abychom pacientům pomohli co nejvíce odborně a lidsky vyřešit  jakýkoliv problém s prostatou. Jsme lidé a víme, z čeho máte strach. Vaše obavy naprosto chápeme, a proto se do vaší situace snažíme vcítit už od první konzultace. Strach z neznámého zpočátku cítí většina našich klientů, takže víme jak s tím pracovat. Nejistota pramení především z toho, že problémy s prostatou jsou téma, o kterém se ve společnosti moc nemluví. Přitom preventivní vyšetření prostaty je jediným způsobem, jak předejít vážnějším problémům. Většina našich klientů na prevenci nikdy nebyla, a proto se bojí. My se to snažíme měnit. Dbáme na to, abyste vždycky věděli, co vás čeká, a abyste měli jistotu, že jste svoje zdraví svěřili do rukou špičkových odborníků. 

Další výhodou pro vás je, že jsme velice komplexní klinika a jako jediní v České republice vám můžeme nabídnout veškeré metody léčby zvětšené prostaty. A to včetně těch neinvazivních (např. Rezūm). Nejsme tedy tlačeni jen do jednoho způsobu léčby. Naopak se snažíme dbát na prevenci, aby se váš problém zachytil včas a bylo možné ho léčit pouze léky. Až když je to opravdu nutné, hledáme další metody. Vždy se pro vás ale snažíme vybrat tu nejšetrnější a nejméně invazivní. 

Záleží nám na tom, abyste si byli jisti, že jste v péči profesionálů. Spolupracujeme proto jen s těmi nejlepšími urology a zdravotnickými zařízeními.

Víme, jak důležité je důvěřovat svému lékaři. Nejsme jen bílé pláště, jsme hlavně lidé. Vždy vám nasloucháme a celý postup vám srozumitelně vysvětlíme krok za krokem. 

Strach je pochopitelný, ale společně ho zvládneme překonat. 

Jak se k nám objednat a co vás bude čekat

Stačí zavolat na telefonní číslo našeho klientského centra nebo se objednat on-line. Samozřejmě vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz. 

Na vás je jediné – objednat se. Všechno ostatní zařídíme my. 

U nás vždy víte, co vás bude přesně čekat. Chápeme, že se můžete bát s problémem přijít, protože nevíte, do čeho jdete. S námi to ale nehrozí. Všechno vám vysvětlíme ještě předtím, než se pustíme do práce. Pokaždé tedy budete vědět, co přesně vás čeká.
Postup

Jak to u nás chodí

pece

Objednání

lidskost

Konzultace

doktor

Léčba

individual

Péče

Specializovaná pracoviště

Naše pobočky

Abychom dosahovali těch nejlepších výsledků, využíváme prostory několika klinik. Každá z nich se specializuje na jiný druh zákroku a díky této odbornosti víme, že výsledek bude ten nejlepší možný. 

Vždy se objednáváte na polikliniku Budějovická, kde máme klientské centrum i ordinace našich lékařů. Tady probíhají veškeré preventivní a vstupní prohlídky, na kterých se s konkrétním lékařem domluvíte na dalším postupu. Operační zákroky provádíme vždy na vhodné klinice, se kterou spolupracujeme. Díky tomu máte jistotu, že se vám dostane té nejlepší možné péče.

Mužů ve věku 50 let trpí zvětšenou prostatou
0 %
Pacientů, kteří přijdou včas, umíme léčit jen léky
0 %
Mužů postihne rakovina prostaty. To je 1 z 9
0 %
Mužů by mělo přijít na preventivní vyšetření
0 %
Stojí za přečtení

Média a aktuality

Rezūm

Každá léčba s sebou nese určitá rizika. RezūmTM léčba vodní párou je určena ke zmírnění příznaků a potíží spojených s

Číst více »

Kontaktujte nás

Jste pro nás důležití, proto s vámi chceme být ve spojení. Víme, že máte mnoho otázek – neváhejte a ptejte se. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.