Rezūm

Každá léčba s sebou nese určitá rizika. RezūmTM léčba vodní párou je určena ke zmírnění příznaků a potíží spojených s benigní hyperplazií prostaty a ke zmenšení objemu prostatické žlázy. Je určena pro pacienty s prostatou o objemu větším než 30cm3. RezūmTM léčba vodní párou je rovněž indikována k léčbě hyperplastické prostaty v oblasti centrální zóny a/nebo středního laloku. Mezi možné nežádoucí účinky patří bolestivé močení (dysuria), krev v moči (hematuria), krev ve spermatu (hematospermia), menší objem ejakulátu, podezření na zánět močových cest, a časté močení, retence či urgence na močení. O výhodách a úskalích možných léčebných postupů se předem poraďte se svým lékařem.

TreatMyBPH.com je webová stránka sponzorovaná společností Boston Scientific Corporation. Společnost SurgiCare s.r.o. je autorizovaným partnerem RezūmTMpro Českou republiku.
*V závislosti na konkrétním zdravotním stavu.
1. McVary KT, Rogers T, Roehrborn CG.: Rezum water vapor thermal therapy for lower urinary tract symptoms associated with benign prostatic hyperplasia; 4-leté výsledky randomizované kontrolované studie; Urology Gold Journal; duben 2019; 126; 171-179.


Obsah této brožury má informativní charakter. Nepředstavuje lékařské doporučení a neměl by sloužit k lékařské diagnóze. Boston Scientific pacientům důrazně doporučuje konzultaci s lékařem, který zváží celkový zdravotní stav a zodpoví veškeré klinické/zdravotní dotazy.
Všechny obchodní značky jsou majetkem jejich aktuálních vlastníků. Veškerá obrazová dokumentace je majetkem společnosti Boston Scientific.
Upozornění: Indikace, kontraindikace, varování a návod k použití naleznete na štítku každého produktu. Příbalová informace je přiložena jen v zemích, kde je produkt registrován zdravotnickou autoritou.

Stojí za přečtení

Média a aktuality